Monday, 19 March 2018

توزیع اینترنتی میوه ارزان تر از قیمت ستاد تنظیم بازار

فروشگاه اینترنتی میوه

در راستای تامین کالاهای با کیفیت، کاهش هزینه ها, صرفه جویی در زمان، و همچنین دسترسی به یک سیستم جامع توزیع در بهینه ترین شکل ممکن، استارتاپ بازرگام ( وابسته به گرو ه تعاونی پیشگامان ) برآن شد تا با توجه به ظرفیت های خود، خدمتی دیگر را به منصه ظهور برساند. برای داشتن یک زنجیره تامین بهینه و با کیفیت فاکتورهای مهمی تاثیرگذار خواهد بود که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

مجموعه بازرگام با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب، زیرساخت های احداث شده از قبیل سردخانه و انبارهای دپوی کالا, صنایع بسته بندی یک زنجیره تامین فراگیر و ارزان را در کشور مهیا نموده و به مرکزی برای تولید، نگهداری و توزیع کالاهای گوناگون در کشور بدل شده است. از سوی دیگر با تکیه بر مجوز ارزشمند اپراتوری پست پیشگامان بادپا که به تازگی اخذ گردیده است توزیع مویرگی در سطح کشور انجام خواهد شد.

فروش عمده میوه

شما با مراجعه به سامانهwww.bazargam.com  و عضویت در آن می توانید کالاهای اساسی مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت در بهینه ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب تر از بازارهای فیزیکی تهیه و دریافت نمائید.

همچنین کلیه ی تولیدکنندگان، کشاورزان و باغداران سراسر کشور نیز می توانند با توجه به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در بازرگام با بهترین و به روزترین روش های تبلیغاتی محصولات خود را به هموطنان عرضه نمایند.

بازرگام با اتکا به یک تیم 50 نفره جوان و خلاق در فاز اول اجرا، تامین و توزیع میوه را در شهر تهران و بصورت تحویل درب منزل با قیمتی نازل تر از ستاد تنظیم بازار در دستور کار خود قرار داده است.

بدون شک با حمایت از شرکت های استارتاپی و دانش بنیان در کشور از جمله بازرگام که دارای پشتوانه قوی و قابل اعتماد می باشند، می توان زمینه رشد و تعالی در حوزه تولید تامین و توزیع را در کشور فراهم نمود.

انصراف از نظر

اپلیکیشن بازرگام برای Android و iOS در دسترس است.